جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بیمارستان ورزقان تا پایان مهرماه تجهیر می‌شود

  نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس:

  بیمارستان ورزقان تا پایان مهرماه تجهیر می‌شود

  خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس گفت: طبق گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیمارستان علامه جعفری ورزقان تا پایان مهرماه امسال تجهیز می‌شود.

  رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ورزقان، اظهار داشت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تجهیز بیمارستان علامه جعفری تا پایان این ماه خبر داده است و من به جد پیگیر تجهیز تنها بیمارستان شهرستان برای ارائه خدمات به مردم هستم.

  وی افزود: تجهیز تنها مشکل بیمارستان علامه جعفری نیست بلکه نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بیمارستان نیز یکی از مشکلاتی است که برای راه اندازی بیمارستان ورزقان باید مرتفع گردد.

  نماینده مردم شهرستان ورزقان با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای اخذ مجوز جذب نیروی بیمارستان علامه جعفری صورت گرفته است، بیان داشت: تا اتمام مراحل اخذ مجوز و جذب نیروی انسانی مورد نیاز که زمان بر است در تلاش هستیم با جذب نیروی امانی بیمارستان را راه‌اندازی کنیم.

  وی از توافق با دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای جذب نیروی امانی با هدف راه‌اندازی بیمارستان خبر داد و افزود: دور هشتم مجوز جذب نیرو برای بیمارستان را اخذ کرده بودم که به جهت آماده نبودن بیمارستان ورزقان این نیرو جذب بیمارستان‌های سایر شهرستان‌ها شد.

  منبع: http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/07/12/1202986


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 12 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : بیمارستان ,ورزقان ,نیروی ,تجهیز ,جعفری ,مردم ,بیمارستان علامه ,بیمارستان ورزقان ,علامه جعفری ,علوم پزشکی ,پزشکی تبریز ,بیمارستان علامه جعفری ,ع ,
  بیمارستان ورزقان تا پایان مهرماه تجهیر می‌شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر