خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

جمعیت شناور شهرستان در سرشماری پوشش داده شود

  فرماندار شهرستان ورزقان در جلسه هماهنگی سرشماری:

  جمعیت شناور شهرستان در سرشماری پوشش داده شود

  آوای ورزقان: به گزارش آوای ورزقان، حسن یحیوی امروز در جلسه هماهنگی برای سرشماری آمار را زیربنای تمامی برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌ها دانست و افزود: سرشماری عمومی سال ۹۵ از مهرماه و با برنامه‌ریزی‌های مناسب کلید می‌خورد.

  وی افزود: در سرشماری سال ۹۰ برخی از روستاهای شهرستان خالی از سکنه اعلام شده‌اند و اکنون با توجه به سکونت افراد و خانواده‌هایی در این روستاها نیاز است در سرشماری امسال این افراد با توجه ویژه به جمعیت شهرستان اضافه گردند.

  آوای ورزقان: جمعیت شناور شهرستان <a href=در سرشماری پوشش داده شود" width="300" height="225" />

  فرماندار ورزقان تصریح کرد: برخی از جمعیت روستاهای دور افتاده شهرستان به جهت آب و هوای سرد و واقع شدن در یک منطقه کوهستانی و وجود مشکلاتی نظیر مسدود بودن راه‌های ارتباطی در فصول سرد سال به صورت فصلی در شهرستان سکونت می‌کنند که این امر در سرشماری مشکلاتی را به وجود می‌آورد.

  وی با اشاره به اینکه ساکنین فصلی و عشایر در بیش از نیمی از سال در شهرستان سکونت می‌کنند که سکونت در شهرستان مستلزم ارائه خدمات به آن ها است خواستار پوشش جمعیت شناور شهرستان در سرشماری امسال شد.

  معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سرشماری سال ۹۵ را آخرین سرشماری ۵ ساله کشور برشمرد و گفت: تا سال ۱۴۰۴ سرشماری ۱۰ ساله انجام و بعد از آن سعی خواهد شد داده‌های آماری نهادهای مختلف جایگزین سرشماری شوند.

  وی زمان انجام سرشماری را ۲ و زمان جمع بندی اطلاعات و ارائه آن‌ها به دستگاه‌های اجرایی را ۴ ماه اعلام کرد.

  فتح زاده خاطر نشان کرد: سرشماری در شهرهای ورزقان و خاروانا و ۱۶۷ روستای شهرستان با ۱۹ نفر آمار گیر و به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

  منبع: http://avayehvarzeghan.ir/?p=39477


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سرشماری ,شهرستان ,ورزقان ,جمعیت ,انجام ,آمار ,شهرستان سمی‌کنند ,سرشماری امسال ,شناور شهرستان ,جمعیت شناور ,جلسه هماهنگی ,جمعیت شناور شهرستان ,
  جمعیت شناور شهرستان در سرشماری پوشش داده شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر